Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
1
Місяць на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому

Продаж квартир (4)

  • 68 000 $
    1 262 $/м²

    Михайла Колодзінського вул. (Олексія Маресьєва), 5

    єВідновлення
    2 кімнати
    54 / 28 / 9 м²
    поверх 3 з 5
    2001 рік побудови
    1 міс. тому
    🏡 Продається 2-кімнатна квартира біля центру Ужгорода 📍 м. Ужгород | 3–5 хв до центру | вторинний ринок | власник ✨ Основні характеристики: • 🏢 3-й поверх із 5 • 🧱 цегляний будинок (1991–2000-х рр.) • 📐 загальна площа — 53.9 м² • 🚪 зручне роздільне планування • 🪟 великий балкон / лоджія 🛋️ Планування: ✔ 2 окремі кімнати ✔ просторий коридор ✔ кухня ✔ ванна кімната ✔ роздільний санвузол ✔ кладовка 🔥 Переваги квартири: • меблі на кухні 🍽️ • ванна кімната укомплектована 🛁 • всі міські комунікації підключені (газ, вода, електрика, каналізація) • асфальтований під’їзд 🚗 • великий балкон 🌿 📍 Локація та інфраструктура: У радіусі до 500 м є все необхідне: • 🏫 школа та дитячий садок...
    Рієлтор
  • 205 000 $
    3 015 $/м²

    Тиводара Легоцького вул., 80

    2 кімнати
    68 / 29 / 20 м²
    поверх 5 з 9
    2025 рік побудови
    1 міс. тому
    🔹 Стильна 2-кімнатна квартира у ЖК Park Land Твоя нова квартира вже чекає на тебе в ЖК Park Land, Ужгород 🏢 Пропонується світла 2-кімнатна квартира площею 68 м² з сучасним дизайнерським ремонтом. Планування продумане: окремі кімнати та простора кухня-студія з обідньою зоною 🍽️ — максимум комфорту для життя та відпочинку. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою: двоспальне ліжко 🛏️, облаштована кухня, пральна машина. Світлі кімнати створюють затишну атмосферу ☀️. Житловий комплекс Park Land пропонує все для комфортного життя: — закрита територія та охорона 🔒 — озеленення, парк та зони відпочинку 🌳 — дитячі та спортивні майданчики 🛝⚽ — паркінг для авто 🚗 — поруч школа, магазин...
    Рієлтор
  • 125 000 $
    1 524 $/м²

    Бориса Тлехаса вул., 18

    2 кімнати
    82 / 38 / 10 м²
    поверх 4 з 5
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    ✨Затишна дворівнева квартира на вул. Бориса Тлехаса, 10, Ужгород 🏡 Площа: 82 м² 💰 Ціна: 125 000 $ Пропонується сучасна дворівнева 2-кімнатна квартира у новобудові — простір, стиль та комфорт в одному! Такий формат житла створює відчуття приватного будинку прямо в місті. Переваги квартири: 🛋️ Дворівневе планування з продуманим зонуванням 🌿 Просторий балкон для відпочинку 🚿 2 санвузли — максимум комфорту для сім’ї 🏢 Новобудова в затишному районі 📈 Ідеально як для проживання, так і для інвестиції 🏠 Підходить під державні програми: “Оселя”, “Відновлення” 💎 Стильне житло для тих, хто цінує комфорт, простір та якість життя. 📞 Телефонуйте для перегляду — такі пропозиції з’являються рідко!
    Рієлтор
  • 45 000 $
    1 324 $/м²

    Героїв 128-ї Бригади вул., 3

    ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення Ринок "Минайський"
    1 кімната
    34 / 20 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    2024 рік побудови
    1 міс. тому
    🏡 ПРЕМІУМ ПРОПОЗИЦІЯ | ЖК «Крона», Ужгород ✨ Інвестиція, яка вже працює на вас — здача будинку: травень–червень 📍 Локація: сучасний ЖК «Крона» 📐 34 м² продуманого простору 🏢 7 поверх із 9 — ідеальний баланс висоти та комфорту 🌇 Балкон із потенціалом для затишку 🛗 Ліфт 💎 Квартира без ремонту — створіть інтер’єр свого рівня, без компромісів 📄 Переуступка — швидке та вигідне оформлення 💰 45 000 $ 🔥 Чому це сильний варіант: ✔ новобудова з сучасним плануванням ✔ ліквідний метраж — завжди в попиті ✔ ідеально під оренду або власне проживання ✔ вигідна ціна перед введенням в експлуатацію ✔ потенціал росту вартості вже найближчим часом 📲 Напишіть або телефонуйте зара...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.